Bursa İlahi Grubu

En özel günleriniz olan düğün, nişan , kına gecesi vb. gibi merasimlerinizde sizlerin hassasiyetini göz önünde bulundurarak helal dairesi keyfe kafidir düsturunca islama uygun olan hanımefendilere bayan ilahi ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Bayan ilahi ekibimiz bayanalar özel kına gecelerinde tasavvuf ve ilahi eserlerini seslendirmektedirler.Müşterilerimizden büyük beğeni alan Bursa Yeşil Bayan İlahi Grubumuz alanında uzman sanatçılardan oluşmaktadır.

Programınızın şekline göre sıralama değişmekte olup sizin belirleyeceğiniz düzen içerisinde geliştirilecektir. Bursa yeşil Organizasyon olarak en kaliteli hizmeti verme çabasındayız. O yüzden bizim için kalite her zaman öncülüğümüz olmuştur. Bursa Yeşil organizasyon semazen ve ilahi grubumuz Bayanlara yönelik İlahi grubu olarak görev yapmaktadırlar.

Siz de firmamızla iletişime geçerek güzel bir program yaşayın. Bayan İlahi Ekibimizin çok değerli sanatçılarımız cemiyetinizi,kına gecenizi en güzel bir şekilde gerçekleştireceklerdir.hemen bizimle iletişime geçerek siz de ekonomik fırsat ve profesyonel hizmetlerden yararlanın.

 

Organizasyon Fiyatları Hakkında Bilgi Edinmek İçin Lütfen İLETİŞİME GEÇİNİZ