Bursa Bayan İlahi Ekibimiz En özel günleriniz olan düğün, nişan , kına gecesi vb. gibi merasimlerinizde sizlerin hassasiyetini göz önünde bulundurarak helal dairesi keyfe kafidir düsturunca islama uygun olan hanımefendilere bayan ilahi ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Bayan ilahi ekibimiz bayanalar özel kına gecelerinde tasavvuf ve ilahi eserlerini seslendirmektedirler.Müşterilerimizden büyük beğeni alan Bursa Yeşil Bayan İlahi Grubumuz alanında uzman sanatçılardan oluşmaktadır.

Programınızın şekline göre sıralama değişmekte olup sizin belirleyeceğiniz düzen içerisinde geliştirilecektir. Bursa yeşil Organizasyon olarak en kaliteli hizmeti verme çabasındayız. O yüzden bizim için kalite her zaman öncülüğümüz olmuştur. Bursa Yeşil organizasyon semazen ve ilahi grubumuz Bayanlara yönelik İlahi grubu olarak görev yapmaktadırlar.

Siz de firmamızla iletişime geçerek güzel bir program yaşayın. Bayan İlahi Ekibimizin çok değerli sanatçılarımız cemiyetinizi,kına gecenizi en güzel bir şekilde gerçekleştireceklerdir.hemen bizimle iletişime geçerek siz de ekonomik fırsat ve profesyonel hizmetlerden yararlanın.

Bursa ve ilçelerinde düzenlenecek olana Kına Organizasyonlarına  bayan ilahi ekibimizi çağırabilirsiniz. Ekibimiz sadece bayanların olduğu kına gecelerinde görev yapmaktadırlar. Halka açık bir şekilde gerçekleştirilecek olana organizasyonlara bayan ilahi ekibimiz katılmamaktadır. Bursa bayan ilahi ekibimizde  Müzik aleti olarak Def ve Ney bulunmakta olup 1 bayan  ilahi sanatçısı ilahileri seslendirmektedir.  İsteğe göre Bayan hocamız aynı zamanda sohbet de yapmaktadır. Bursa ve çevre illerdeki Kına organizasyonlarınıza Yeşil organizasyonun bayan ilahi grubu  sadece bayanlara yönelik olarak tertip edilen organizasyonlara iştirak etmektedirler.  Cemiyetlerinizi ve kına gecelerini bayan ilahi ve tasavvuf grubumuzla renklendirin. Kesinlikle memnun kalacağınız güzel bir gece sizi bekliyor. Şu ana kadar yaptığımız tüm organizasyonlardan çok olumlu geri dönüşler aldık. Bayan ilahi ekibimiz işinin uzmanı ve işlerini büyük bir ciddiyetle yapmaktadırlar. Bursa ve çevre ilçelerde gerçekleştirmeyi planladığınız bayan ilahi grubunun katılmasını istediğiniz  etkinliklerde mutlaka bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Bursa  bayan ilahi grubu ile sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacağınız bir program sizi bekliyor. ney ve def eşliğinde okunan ilahilerle güzel bir geceye imza atalım. Hemen bizimle iletişime geçerek siz de yeşil organizasyon deneyimini yaşayın.

 

 

Organizasyon Fiyatları Hakkında Bilgi Edinmek İçin Lütfen İLETİŞİME GEÇİNİZ