Bursa islami sünnet düğünü

Bursa islami sünnet düğünü

Bursa Yeşil Organizasyon olarak sünnet düğünü organizasyonlarında sizlere en kaliteli hizmeti verme gayretindeyiz. Bursa Yeşil Organizasyon firması islami düğünler ve kadınlara yönelik kına geceleriyle birlikte sünnet düğününüzde ve cemiyetlerinizde sizin için semazen grubları ile düğününüze renk katarak manevi bir ortamın yaşanması için çaba sarfetmektedir. Bursa islami düğün organizasyon firması olarak sünnet düğünlerinizde Kuran-ı Kerim Okunarak ya da mevlid okunarak program açılışı yapılmaktadır. Ardından 20-25 dakikalık semazen grupları da sünnet töreninize renk katmaktadır.

  • Kuran-ı Kerim Okunması
  • Mevlid Okunması
  • Dua lar
  • Semazen Gurubu
  • İlahi Grubu
  • Mehter Grubu

Organizasyon Fiyatları Hakkında Bilgi Edinmek İçin Lütfen İLETİŞİME GEÇİNİZ

İslami Düğün,Sünnet Kına Organizasyonunuzu yapalım  bu güzel güne anlam katalım. Bursa Yeşil İlahi Grubumuz ile düğünlerinize manevi bir hava katalım. Düğününüzde Dualar,İlahiler,Semazenler dilerseniz mehter takımı ile manevi bir coşku katın ve bu günü hatıralarınızda güzelliklerle canlandırın.

Organizasyon Fiyatları Hakkında Bilgi Edinmek İçin Lütfen İLETİŞİME GEÇİNİZ

Bursa Yeşil organizasyon olarak sünnet cemiyetlerinizde dilerseniz Mekter Takımını da getirmekteyiz. 30-35 kişilik mehter grubumuzda gayet cüzi fiyatlarla en kaliteli eserleri seslendirmekteyiz. Bursa yeşil mehter takımı ile düğünlerinize renk katmaktayız. Bursa ilahi grubumuz ise en güzel ilahileri seslendirmektedir.

Bursa yeşil organizasyon Sünnet düğünü programlarınızda Manevi bir hava ile katkıda bulunmaktadır. Sünnet düğünlerinizde  en güzel hatırlayacağınız bir şekilde sizlere kaliteli bir hizmet verme gayretindeyiz.

Bursa Sünnet düğünü semazen ekibi ihtiyaçlarınızı karşılamkatayız. Hemen bizimle iletişime geçerek Bursa Semazen Grubumuz ile sizin için güzel bir program organize edelim. Organizasyon firması olarak semazen grubu ve ilahi gruplarıyla hizmetinizdeyiz.

İsteğiniz Mehter Grubu ise hemen temin edebiliriz. Mehteran takımımız 35 kişiden oluşmaktadır. Milli ve Manevi duygularla birlikte en iyi hizmeti vermek istiyoruz. Bu güzel gününüzde sizinle birlikte olmak isteriz. Bursa ilahi grubu üyeleri de sizin için çok kaliteli albümlerinden oluşturdukları repertuarlarıyla gününüze renk katmaktadırlar.  Bursa İslami Sünnet merasimlerinizde ilahi grupları ve semazen ekipleri görev almaktadır. Bursa dini düğün organizasyon firması olarak en iyi hizmeti vermekteyiz. Bursa ilahi grubu üyelerimiz ise ulusal ve yerel çapta olup profesyonel bir şekilde müzisyenlik yapmaktadırlar. Sizleri Bursa Nilüfer ilçesinde  Bulunan Beşevlerdeki Yeşil Organizasyona Bekleriz.