Organizasyonlar için Masa ve sandalye süslemeleri. Davetler için masa sandalye süslemeleri. Düğün, Nişan, Sünnet, Kına ve çeşitli davet organizasyonlarınızda masa ve sandalye süsleme çalışmalarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeşil Organizasyon olarak masa ve sandalye süslemeleri çalışmalarında sizlere seçenekler sunduğumuz gibi, istekleriniz doğrultusundada süsleme çalışmaları yapabiliriz.

Sandalye Süsleme

Düğün, nişan ve çeşitli davet organizasyonlarında sandalyelerinizi kimi zaman sadece tül bağlatarak kimi zamanda konseptinize göre çeşitli dekor malzemeleri kullanılarak süslettirmek isterseniz çeşitli renk ve konseptlerle hizmetinizdeyiz. Çiçekli sandalye süslemeleri nikah organizasyonu dekorları kapsamında çok sık tercih edillmektedir. Düğün ve davetler için kimi zaman sade ama şık bir sandalye süsleme, bazende gösterişli bir süsleme tercih edilebilir. Nişan sandalyeleri süsleme için düğünlere benzer ama farklı süsler istenmektedir. Kır alanlarındaki düğünler için genellikle kır düğününe uygun rustik sandalye süslemeleri tercih edilmektedir.

Masa Süsleme

Masa örtüsü ve çeşitli kapak seçenekleri. Düğün ve davet organizasyonlarında masa süsleme çalışmalarınızda belirlediğiniz renk ve konseptlere göre masa örtüleri, runnerlar ve çeşitli kapaklarla masa dekorasyonu yapıyoruz.

Masa Üstü Süslemeleri

Masa üstü supla, peçete ve peçetelik süslemeleri, cam ve ayna yükseltiler, çiçekli vazolar, şamdan dekorları, cam süsler ve mumluklarla masa süslemeleri için harika çalışmalar ortaya koyabiliriz. Siz istediğiniz masa süsleme çalışmasını hayal edip tasarlayın, gerçekletirmede yardımcı olalım.

Sandalye Giydirme

Sandalye giydirme ve süsleme çalışmalarında genellikle streç giydirmeler kullanıp, tül fiyonk bağlayarak sandalye giydirme ve süsleme çalışması yapmaktayız.

Masa üstü süslemeleri için dekoratif ürünler. Plastik sandalye süsleme, tiffany sandalye süslemesi, düğün ve nişan sandalyeleri süsleme, sandalye giydirmesi ve çiçek süsleme seçenekleri.

Masa üstü canlı çiçek aranjmanları ve yapay çiçek süslemeleri. Düğün, Nişan ve davetleriniz için konseptlere göre masa ve sandalye süslemeleri.