01Haz/19

Metro Marketler İftar Programı yaptık

Türkiye’nin En Büyük Marketlerinden Metro Marketin İftar Programını Yaptık. İlahi sanatçımız Erdinç ALTAY tarafından birbirinden güzel ilahiler eşliğinde sema gösterisi yapıldı. Program büyük taktir topladı. Bursa semazen ve islami düğün ilahi orgaizasyonlarında Yeşil Organizasyon farkını siz de yaşayın.

20Kas/18

Mudanya Semazen Grubu

Mudanya Semazen Grubu Düğünleriniz için semazen grubu organizasyonu yapmaktayız. 1-10 arasında semazen düğünlerinize manevi bir hava katsın. Mudanya semazen grubu düğünlerinize manevi bir hava katmaktadırlar. Hemen Mudanya İlahi ve Semazen grubuyla iletişime geçin ve düğününüze renk katın.

Yeşil Organizasyon Mudanya Semazen Grubu her türlü dini düğün ve törenlerinizde semazen ekibini gönderebilmektedir.

Mudanya Semazen Grubu Ekibi

Yeşil Organizasyon olarak Mudanya Semazen Grubunu düğün ve cemiyetlerinize ve çeşitli program ve etkinliklerinize tahsis ediyoruz. Mudanya Semazen grubu üyeleri 20-25 dakikalık sema gösterisi ile katılımcılara manevi bir hava yaşatmaktadırlar. Mudanya ‘da Semazen kiralama ya da Mudanya semazen fiyatları olarak yapılan aramalardan da göreceğiniz gibi en iyi fiyatı biz vermekteyiz.

Mudanya Semazen ekibi yeşil organizasyon bünyesinde faaliyet göstermektedir. Mudanya semazen grubunun programında güne ait özel semazen kıyafetiyle ve musiki eşliğinde sema gösterisiyle gayet güzel bir atmosferin yaşanmasını sağlamaktadırlar. Siz de her türlü dini organizasyon,islami düğün ,bebek mevlidi ,ramazan etkinliği gibi iftar programlarında semazenlerimizle güzel bir program gerçekleştirebilirsiniz.

Mudanya semazen grubu sünnet merasimlerinize renk katmaktadır. Semazenlerimiz Mudanya semazen grubuyla birlikte gerek CD ya da USB Bellekten fon müziği eşliğinde sema gösterisi yaptıkları gibi canlı müzik olarak da sema gösterileri yapmaktadırlar. Mudanya semazenlerinin Gösteri boyunca düğün ya da cemiyetinize katılanlara manevi bir duygu yaşatarak güne ait güzel bir hatıra ile anacakları gibi sizin de çok önemli bir gününüze renk katacaklar ve hatıranızda güzel bir yer edinmeleri sağlanacaklardır. Mudanya Semazen grubu üyeleri içinde dilerseniz çocuk semazenler de görev almaktadırlar. Mudanya semazen ekibi üyeleri sizlere en güzel performanlarıyla güzel bir program yaşatacaklardır. Yeşil organizasyon olarak bu çok önemli gününüzde en iyi en kaliteli hizmeti vermek isteriz.
Sizleri ofsimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Mudanyada faaliyet gösteren islami düğün organizasyon firması olarak hizmet veren Yeşil Organizasyon firması alanında uzman semazen ve ilahi gruplarıyla hizmet vermektedir. Siz de bizimle tanışarak çok önemli organizasyonlarda büyük rahatlık yaşayarak işi bize bırakın.
Yeşil organizasyon semazen ekibi üyeleri sizlerin sünnet düğünü evlenme ramazan etkinlikleri gibi programlarınıza katılım ile renklendirmektedirler.

Organizasyon mu dediniz? 90 537 356 52 17

 

 

19Kas/18

İstanbul Semazen Grubu

İstanbul Semazen Grubu Düğünleriniz için semazen grubu organizasyonu yapmaktayız. 1-10 arasında semazen düğünlerinize manevi bir hava katsın. İstanbul semazen grubu düğünlerinize manevi bir hava katmaktadırlar. Hemen İstanbul İlahi ve Semazen grubuyla iletişime geçin ve düğününüze renk katın.

Yeşil Organizasyon İstanbul Semazen Grubu her türlü dini düğün ve törenlerinizde semazen ekibini gönderebilmektedir.

İstanbul Semazen Grubu Ekibi

Yeşil Organizasyon olarak İstanbul Semazen Grubunu düğün ve cemiyetlerinize ve çeşitli program ve etkinliklerinize tahsis ediyoruz. İstanbul Semazen grubu üyeleri 20-25 dakikalık sema gösterisi ile katılımcılara manevi bir hava yaşatmaktadırlar. İstanbul ‘da Semazen kiralama ya da İstanbul semazen fiyatları olarak yapılan aramalardan da göreceğiniz gibi en iyi fiyatı biz vermekteyiz.

İstanbul Semazen ekibi yeşil organizasyon bünyesinde faaliyet göstermektedir. İstanbul semazen grubunun programında güne ait özel semazen kıyafetiyle ve musiki eşliğinde sema gösterisiyle gayet güzel bir atmosferin yaşanmasını sağlamaktadırlar. Siz de her türlü dini organizasyon,islami düğün ,bebek mevlidi ,ramazan etkinliği gibi iftar programlarında semazenlerimizle güzel bir program gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul semazen grubu sünnet merasimlerinize renk katmaktadır. Semazenlerimiz İstanbul semazen grubuyla birlikte gerek CD ya da USB Bellekten fon müziği eşliğinde sema gösterisi yaptıkları gibi canlı müzik olarak da sema gösterileri yapmaktadırlar. İstanbul semazenlerinin Gösteri boyunca düğün ya da cemiyetinize katılanlara manevi bir duygu yaşatarak güne ait güzel bir hatıra ile anacakları gibi sizin de çok önemli bir gününüze renk katacaklar ve hatıranızda güzel bir yer edinmeleri sağlanacaklardır. İstanbul Semazen grubu üyeleri içinde dilerseniz çocuk semazenler de görev almaktadırlar. İstanbul semazen ekibi üyeleri sizlere en güzel performanlarıyla güzel bir program yaşatacaklardır. Yeşil organizasyon olarak bu çok önemli gününüzde en iyi en kaliteli hizmeti vermek isteriz.
Sizleri ofsimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.

İstanbulda faaliyet gösteren islami düğün organizasyon firması olarak hizmet veren Yeşil Organizasyon firması alanında uzman semazen ve ilahi gruplarıyla hizmet vermektedir. Siz de bizimle tanışarak çok önemli organizasyonlarda büyük rahatlık yaşayarak işi bize bırakın.
Yeşil organizasyon semazen ekibi üyeleri sizlerin sünnet düğünü evlenme ramazan etkinlikleri gibi programlarınıza katılım ile renklendirmektedirler.

Organizasyon mu dediniz? 90 537 356 52 17

18Kas/18

Gürsu Semazen Grubu

Gürsu Semazen Grubu Düğünleriniz için semazen grubu organizasyonu yapmaktayız. 1-10 arasında semazen düğünlerinize manevi bir hava katsın. Gürsu semazen grubu düğünlerinize manevi bir hava katmaktadırlar. Hemen Gürsu İlahi ve Semazen grubuyla iletişime geçin ve düğününüze renk katın.

Yeşil Organizasyon Gürsu Semazen Grubu her türlü dini düğün ve törenlerinizde semazen ekibini gönderebilmektedir.

Gürsu Semazen Grubu Ekibi

Yeşil Organizasyon olarak Gürsu Semazen Grubunu düğün ve cemiyetlerinize ve çeşitli program ve etkinliklerinize tahsis ediyoruz. Gürsu Semazen grubu üyeleri 20-25 dakikalık sema gösterisi ile katılımcılara manevi bir hava yaşatmaktadırlar. Gürsu ‘da Semazen kiralama ya da Gürsu semazen fiyatları olarak yapılan aramalardan da göreceğiniz gibi en iyi fiyatı biz vermekteyiz.

Gürsu Semazen ekibi yeşil organizasyon bünyesinde faaliyet göstermektedir. Gürsu semazen grubunun programında güne ait özel semazen kıyafetiyle ve musiki eşliğinde sema gösterisiyle gayet güzel bir atmosferin yaşanmasını sağlamaktadırlar. Siz de her türlü dini organizasyon,islami düğün ,bebek mevlidi ,ramazan etkinliği gibi iftar programlarında semazenlerimizle güzel bir program gerçekleştirebilirsiniz.

Gürsu semazen grubu sünnet merasimlerinize renk katmaktadır. Semazenlerimiz Gürsu semazen grubuyla birlikte gerek CD ya da USB Bellekten fon müziği eşliğinde sema gösterisi yaptıkları gibi canlı müzik olarak da sema gösterileri yapmaktadırlar. Gürsu semazenlerinin Gösteri boyunca düğün ya da cemiyetinize katılanlara manevi bir duygu yaşatarak güne ait güzel bir hatıra ile anacakları gibi sizin de çok önemli bir gününüze renk katacaklar ve hatıranızda güzel bir yer edinmeleri sağlanacaklardır. Gürsu Semazen grubu üyeleri içinde dilerseniz çocuk semazenler de görev almaktadırlar. Gürsu semazen ekibi üyeleri sizlere en güzel performanlarıyla güzel bir program yaşatacaklardır. Yeşil organizasyon olarak bu çok önemli gününüzde en iyi en kaliteli hizmeti vermek isteriz.
Sizleri ofsimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Gürsuda faaliyet gösteren islami düğün organizasyon firması olarak hizmet veren Yeşil Organizasyon firması alanında uzman semazen ve ilahi gruplarıyla hizmet vermektedir. Siz de bizimle tanışarak çok önemli organizasyonlarda büyük rahatlık yaşayarak işi bize bırakın.
Yeşil organizasyon semazen ekibi üyeleri sizlerin sünnet düğünü evlenme ramazan etkinlikleri gibi programlarınıza katılım ile renklendirmektedirler.

Organizasyon mu dediniz? 90 537 356 52 17

 

17Kas/18

Bilecik Semazen Grubu

Bilecik Semazen Grubu Düğünleriniz için semazen grubu organizasyonu yapmaktayız. 1-10 arasında semazen düğünlerinize manevi bir hava katsın. Bilecik semazen grubu düğünlerinize manevi bir hava katmaktadırlar. Hemen Bilecik İlahi ve Semazen grubuyla iletişime geçin ve düğününüze renk katın.

Yeşil Organizasyon Bilecik Semazen Grubu her türlü dini düğün ve törenlerinizde semazen ekibini gönderebilmektedir.

Bilecik Semazen Grubu Ekibi

Yeşil Organizasyon olarak Bilecik Semazen Grubunu düğün ve cemiyetlerinize ve çeşitli program ve etkinliklerinize tahsis ediyoruz. Bilecik Semazen grubu üyeleri 20-25 dakikalık sema gösterisi ile katılımcılara manevi bir hava yaşatmaktadırlar. Bilecik ‘da Semazen kiralama ya da Bilecik semazen fiyatları olarak yapılan aramalardan da göreceğiniz gibi en iyi fiyatı biz vermekteyiz.

Bilecik Semazen ekibi yeşil organizasyon bünyesinde faaliyet göstermektedir. Bilecik semazen grubunun programında güne ait özel semazen kıyafetiyle ve musiki eşliğinde sema gösterisiyle gayet güzel bir atmosferin yaşanmasını sağlamaktadırlar. Siz de her türlü dini organizasyon,islami düğün ,bebek mevlidi ,ramazan etkinliği gibi iftar programlarında semazenlerimizle güzel bir program gerçekleştirebilirsiniz.

Bilecik semazen grubu sünnet merasimlerinize renk katmaktadır. Semazenlerimiz Bilecik semazen grubuyla birlikte gerek CD ya da USB Bellekten fon müziği eşliğinde sema gösterisi yaptıkları gibi canlı müzik olarak da sema gösterileri yapmaktadırlar. Bilecik semazenlerinin Gösteri boyunca düğün ya da cemiyetinize katılanlara manevi bir duygu yaşatarak güne ait güzel bir hatıra ile anacakları gibi sizin de çok önemli bir gününüze renk katacaklar ve hatıranızda güzel bir yer edinmeleri sağlanacaklardır. Bilecik Semazen grubu üyeleri içinde dilerseniz çocuk semazenler de görev almaktadırlar. Bilecik semazen ekibi üyeleri sizlere en güzel performanlarıyla güzel bir program yaşatacaklardır. Yeşil organizasyon olarak bu çok önemli gününüzde en iyi en kaliteli hizmeti vermek isteriz.
Sizleri ofsimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Bilecikda faaliyet gösteren islami düğün organizasyon firması olarak hizmet veren Yeşil Organizasyon firması alanında uzman semazen ve ilahi gruplarıyla hizmet vermektedir. Siz de bizimle tanışarak çok önemli organizasyonlarda büyük rahatlık yaşayarak işi bize bırakın.
Yeşil organizasyon semazen ekibi üyeleri sizlerin sünnet düğünü evlenme ramazan etkinlikleri gibi programlarınıza katılım ile renklendirmektedirler.

Organizasyon mu dediniz?

16Kas/18

Kestel Semazen Grubu

Kestel Semazen Grubu Düğünleriniz için semazen grubu organizasyonu yapmaktayız. 1-10 arasında semazen düğünlerinize manevi bir hava katsın. Kestel semazen grubu düğünlerinize manevi bir hava katmaktadırlar. Hemen Kestel İlahi ve Semazen grubuyla iletişime geçin ve düğününüze renk katın.

Yeşil Organizasyon Kestel Semazen Grubu her türlü dini düğün ve törenlerinizde semazen ekibini gönderebilmektedir.

Kestel Semazen Grubu Ekibi

Yeşil Organizasyon olarak Kestel Semazen Grubunu düğün ve cemiyetlerinize ve çeşitli program ve etkinliklerinize tahsis ediyoruz. Kestel Semazen grubu üyeleri 20-25 dakikalık sema gösterisi ile katılımcılara manevi bir hava yaşatmaktadırlar. Kestel ‘da Semazen kiralama ya da Kestel semazen fiyatları olarak yapılan aramalardan da göreceğiniz gibi en iyi fiyatı biz vermekteyiz.

Kestel Semazen ekibi yeşil organizasyon bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kestel semazen grubunun programında güne ait özel semazen kıyafetiyle ve musiki eşliğinde sema gösterisiyle gayet güzel bir atmosferin yaşanmasını sağlamaktadırlar. Siz de her türlü dini organizasyon,islami düğün ,bebek mevlidi ,ramazan etkinliği gibi iftar programlarında semazenlerimizle güzel bir program gerçekleştirebilirsiniz.

Kestel semazen grubu sünnet merasimlerinize renk katmaktadır. Semazenlerimiz Kestel semazen grubuyla birlikte gerek CD ya da USB Bellekten fon müziği eşliğinde sema gösterisi yaptıkları gibi canlı müzik olarak da sema gösterileri yapmaktadırlar. Kestel semazenlerinin Gösteri boyunca düğün ya da cemiyetinize katılanlara manevi bir duygu yaşatarak güne ait güzel bir hatıra ile anacakları gibi sizin de çok önemli bir gününüze renk katacaklar ve hatıranızda güzel bir yer edinmeleri sağlanacaklardır. Kestel Semazen grubu üyeleri içinde dilerseniz çocuk semazenler de görev almaktadırlar. Kestel semazen ekibi üyeleri sizlere en güzel performanlarıyla güzel bir program yaşatacaklardır. Yeşil organizasyon olarak bu çok önemli gününüzde en iyi en kaliteli hizmeti vermek isteriz.
Sizleri ofsimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Kestelde faaliyet gösteren islami düğün organizasyon firması olarak hizmet veren Yeşil Organizasyon firması alanında uzman semazen ve ilahi gruplarıyla hizmet vermektedir. Siz de bizimle tanışarak çok önemli organizasyonlarda büyük rahatlık yaşayarak işi bize bırakın.
Yeşil organizasyon semazen ekibi üyeleri sizlerin sünnet düğünü evlenme ramazan etkinlikleri gibi programlarınıza katılım ile renklendirmektedirler.

Organizasyon mu dediniz? 90 537 356 52 17

 

15Kas/18

Gemlik Semazen Grubu

Gemlik Semazen Grubu Düğünleriniz için semazen grubu organizasyonu yapmaktayız. 1-10 arasında semazen düğünlerinize manevi bir hava katsın. Gemlik semazen grubu düğünlerinize manevi bir hava katmaktadırlar. Hemen Gemlik İlahi ve Semazen grubuyla iletişime geçin ve düğününüze renk katın.

Yeşil Organizasyon Gemlik Semazen Grubu her türlü dini düğün ve törenlerinizde semazen ekibini gönderebilmektedir.

Gemlik Semazen Grubu Ekibi

Yeşil Organizasyon olarak Gemlik Semazen Grubunu düğün ve cemiyetlerinize ve çeşitli program ve etkinliklerinize tahsis ediyoruz. Gemlik Semazen grubu üyeleri 20-25 dakikalık sema gösterisi ile katılımcılara manevi bir hava yaşatmaktadırlar. Gemlik ‘da Semazen kiralama ya da Gemlik semazen fiyatları olarak yapılan aramalardan da göreceğiniz gibi en iyi fiyatı biz vermekteyiz.

Gemlik Semazen ekibi yeşil organizasyon bünyesinde faaliyet göstermektedir. Gemlik semazen grubunun programında güne ait özel semazen kıyafetiyle ve musiki eşliğinde sema gösterisiyle gayet güzel bir atmosferin yaşanmasını sağlamaktadırlar. Siz de her türlü dini organizasyon,islami düğün ,bebek mevlidi ,ramazan etkinliği gibi iftar programlarında semazenlerimizle güzel bir program gerçekleştirebilirsiniz.

Gemlik semazen grubu sünnet merasimlerinize renk katmaktadır. Semazenlerimiz Gemlik semazen grubuyla birlikte gerek CD ya da USB Bellekten fon müziği eşliğinde sema gösterisi yaptıkları gibi canlı müzik olarak da sema gösterileri yapmaktadırlar. Gemlik semazenlerinin Gösteri boyunca düğün ya da cemiyetinize katılanlara manevi bir duygu yaşatarak güne ait güzel bir hatıra ile anacakları gibi sizin de çok önemli bir gününüze renk katacaklar ve hatıranızda güzel bir yer edinmeleri sağlanacaklardır. Gemlik Semazen grubu üyeleri içinde dilerseniz çocuk semazenler de görev almaktadırlar. Gemlik semazen ekibi üyeleri sizlere en güzel performanlarıyla güzel bir program yaşatacaklardır. Yeşil organizasyon olarak bu çok önemli gününüzde en iyi en kaliteli hizmeti vermek isteriz.
Sizleri ofsimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Gemlikda faaliyet gösteren islami düğün organizasyon firması olarak hizmet veren Yeşil Organizasyon firması alanında uzman semazen ve ilahi gruplarıyla hizmet vermektedir. Siz de bizimle tanışarak çok önemli organizasyonlarda büyük rahatlık yaşayarak işi bize bırakın.
Yeşil organizasyon semazen ekibi üyeleri sizlerin sünnet düğünü evlenme ramazan etkinlikleri gibi programlarınıza katılım ile renklendirmektedirler.

Organizasyon mu dediniz? 90 537 356 52 17

14Kas/18

Balıkesir Semazen Grubu

Balıkesir Semazen Grubu Düğünleriniz için semazen grubu organizasyonu yapmaktayız. 1-10 arasında semazen düğünlerinize manevi bir hava katsın. Balıkesir semazen grubu düğünlerinize manevi bir hava katmaktadırlar. Hemen Balıkesir İlahi ve Semazen grubuyla iletişime geçin ve düğününüze renk katın.

Yeşil Organizasyon Balıkesir Semazen Grubu her türlü dini düğün ve törenlerinizde semazen ekibini gönderebilmektedir.

Balıkesir Semazen Grubu Ekibi

Yeşil Organizasyon olarak Balıkesir Semazen Grubunu düğün ve cemiyetlerinize ve çeşitli program ve etkinliklerinize tahsis ediyoruz. Balıkesir Semazen grubu üyeleri 20-25 dakikalık sema gösterisi ile katılımcılara manevi bir hava yaşatmaktadırlar. Balıkesir ‘da Semazen kiralama ya da Balıkesir semazen fiyatları olarak yapılan aramalardan da göreceğiniz gibi en iyi fiyatı biz vermekteyiz.

Balıkesir Semazen ekibi yeşil organizasyon bünyesinde faaliyet göstermektedir. Balıkesir semazen grubunun programında güne ait özel semazen kıyafetiyle ve musiki eşliğinde sema gösterisiyle gayet güzel bir atmosferin yaşanmasını sağlamaktadırlar. Siz de her türlü dini organizasyon,islami düğün ,bebek mevlidi ,ramazan etkinliği gibi iftar programlarında semazenlerimizle güzel bir program gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkesir semazen grubu sünnet merasimlerinize renk katmaktadır. Semazenlerimiz Balıkesir semazen grubuyla birlikte gerek CD ya da USB Bellekten fon müziği eşliğinde sema gösterisi yaptıkları gibi canlı müzik olarak da sema gösterileri yapmaktadırlar. Balıkesir semazenlerinin Gösteri boyunca düğün ya da cemiyetinize katılanlara manevi bir duygu yaşatarak güne ait güzel bir hatıra ile anacakları gibi sizin de çok önemli bir gününüze renk katacaklar ve hatıranızda güzel bir yer edinmeleri sağlanacaklardır. Balıkesir Semazen grubu üyeleri içinde dilerseniz çocuk semazenler de görev almaktadırlar. Balıkesir semazen ekibi üyeleri sizlere en güzel performanlarıyla güzel bir program yaşatacaklardır. Yeşil organizasyon olarak bu çok önemli gününüzde en iyi en kaliteli hizmeti vermek isteriz.
Sizleri ofsimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Balıkesirda faaliyet gösteren islami düğün organizasyon firması olarak hizmet veren Yeşil Organizasyon firması alanında uzman semazen ve ilahi gruplarıyla hizmet vermektedir. Siz de bizimle tanışarak çok önemli organizasyonlarda büyük rahatlık yaşayarak işi bize bırakın.
Yeşil organizasyon semazen ekibi üyeleri sizlerin sünnet düğünü evlenme ramazan etkinlikleri gibi programlarınıza katılım ile renklendirmektedirler.

Organizasyon mu dediniz? 90 537 356 52 17