05Nis/23

Erdinç Altay İletişim – 0 537 356 52 17

İçindekiler
Erdinç Altay İletişim – 0 537 356 52 17

Haberler 05.04.2023 15:14 | Son Güncelleme |Okunma Süresi  1  Dakika

Bursa’da ikamet ede okuduğum ilahileri ile gönüllerde taht Kurmuş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Çıkardığım çok sayıda müziksever tarafında satın alındı. Sanatçımız Erdinç Altay ile Düğün Nişan Sünnet Konser Açılış veya sizlere hizmet etmekteyiz. Ekibimiz ile birlikte semazenleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erdinç Altay İletişim

Erdinç Altay İletişim  Gsm: 0 537 356 52 17

0 537 356 52 17 Tıkla Ara
Erdinç Altay İlahilerimi dinleyebilirsiniz.

Erdinç Altay İletişim Sayfamız. 

 

Youtube Kanalım için Tıklayınız.

https://www.youtube.com/channel/UCagboauscHj2RiysR1gGskQ

 

 

16Oca/23

İlahi Grubu

İlahi grubu

Türk musikisi tarihinde önemli bir yere sahip bir müzik türüdür. İlahi, genellikle Türk halk müziği ve Anadolu kültürüne dayalı olarak yazılmıştır. İlahiler, genellikle ağıt, segah ve hicaz gibi makamlarla yazılır. İlahiler, aynı zamanda Türk sanat müziği ve Türk halk müziği arasında bir köprü olarak kabul edilir.

İlahi grubu, genellikle saz, keman, klarnet, bağlama, ud ve davul gibi enstrümanlarla seslendirilir. İlahiler, genellikle aşk, sevgi, hüzün, yas, ayrılık gibi insan duygularını anlatır. İlahiler, aynı zamanda Türk tarihi, mitolojisi ve kültürüne de atıfta bulunur.

İlahiler, Türkiye ve Orta Doğu’da yaygındır ancak dünya çapında birçok merkezde de yapılmaktadır. İlahi grubu, genellikle konserler, törenler ve özel etkinliklerde seslendirilir. Ayrıca ilahi grubu, Türk halk müziği ve sanat müziği okullarında öğretilmektedir.

Son yıllarda İlahi grubu, Türk pop müziği ile harmanlandığında daha geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Bu yeni tarz, İlahilerin daha geniş bir kitleye ulaşmasına ve daha çok insan tarafından tanınmasına yardımcı olmuştur. İlahiler, Türk musikisi kültürünün ve tarihinin bir parçası olarak kabul edilir ve Türkiye ve Orta Doğu’da hala popüler bir müzik türüdür.

12Oca/23

Semazen Organizasyon

Semazen organizasyonu

Mevlevi tarikatının bir parçası olarak kabul edilir. Bu tarikat, 13. yüzyılda Konya’da Mevlana Celaleddin Rumi tarafından kurulmuştur. Semazenler, dünya dolayısıyla kendilerinden uzaklaşmak için dua, zikir ve dans gibi yollarla manevi bir yolculuğa çıkar. Semazen dansı, dönme hareketleri ve el hareketleriyle ifade edilir ve genellikle müzik eşliğinde yapılır. Bu dans, semazenlerin manevi bir huzura erişmeye çalıştıklarını ve kendilerini Allah’a adadıklarını ifade eder.
Semazenler, genellikle kırmızı bir elbise giyer ve “şemsiye” denilen bir tür tül başlık kullanır. Bu başlık, semazenlerin manevi yolculuğunda kendilerini koruma amacını taşır. Semazen organizasyonları, genellikle cami ve tekkelerde yapılır ve katılımcıların çoğu erkektir. Ancak son zamanlarda, kadınlar da semazen dansına katılmaktadır.
Semazen organizasyonları, Türkiye ve Orta Doğu’da yaygındır ancak dünya çapında birçok merkezde de yapılmaktadır. Bu tarikatın öğretileri, insanların kendilerini Allah’a adamasını, sevginin önemini ve insanlar arasındaki bütünlüğü vurgulamaktadır.

01Haz/19

Metro Marketler İftar Programı yaptık

Türkiye’nin En Büyük Marketlerinden Metro Marketin İftar Programını Yaptık. İlahi sanatçımız Erdinç ALTAY tarafından birbirinden güzel ilahiler eşliğinde sema gösterisi yapıldı. Program büyük taktir topladı. Bursa semazen ve islami düğün ilahi orgaizasyonlarında Yeşil Organizasyon farkını siz de yaşayın.

20Kas/18

Mudanya Semazen Grubu

Mudanya Semazen Grubu Düğünleriniz için semazen grubu organizasyonu yapmaktayız. 1-10 arasında semazen düğünlerinize manevi bir hava katsın. Mudanya semazen grubu düğünlerinize manevi bir hava katmaktadırlar. Hemen Mudanya İlahi ve Semazen grubuyla iletişime geçin ve düğününüze renk katın.

Yeşil Organizasyon Mudanya Semazen Grubu her türlü dini düğün ve törenlerinizde semazen ekibini gönderebilmektedir.

Mudanya Semazen Grubu Ekibi

Yeşil Organizasyon olarak Mudanya Semazen Grubunu düğün ve cemiyetlerinize ve çeşitli program ve etkinliklerinize tahsis ediyoruz. Mudanya Semazen grubu üyeleri 20-25 dakikalık sema gösterisi ile katılımcılara manevi bir hava yaşatmaktadırlar. Mudanya ‘da Semazen kiralama ya da Mudanya semazen fiyatları olarak yapılan aramalardan da göreceğiniz gibi en iyi fiyatı biz vermekteyiz.

Mudanya Semazen ekibi yeşil organizasyon bünyesinde faaliyet göstermektedir. Mudanya semazen grubunun programında güne ait özel semazen kıyafetiyle ve musiki eşliğinde sema gösterisiyle gayet güzel bir atmosferin yaşanmasını sağlamaktadırlar. Siz de her türlü dini organizasyon,islami düğün ,bebek mevlidi ,ramazan etkinliği gibi iftar programlarında semazenlerimizle güzel bir program gerçekleştirebilirsiniz.

Mudanya semazen grubu sünnet merasimlerinize renk katmaktadır. Semazenlerimiz Mudanya semazen grubuyla birlikte gerek CD ya da USB Bellekten fon müziği eşliğinde sema gösterisi yaptıkları gibi canlı müzik olarak da sema gösterileri yapmaktadırlar. Mudanya semazenlerinin Gösteri boyunca düğün ya da cemiyetinize katılanlara manevi bir duygu yaşatarak güne ait güzel bir hatıra ile anacakları gibi sizin de çok önemli bir gününüze renk katacaklar ve hatıranızda güzel bir yer edinmeleri sağlanacaklardır. Mudanya Semazen grubu üyeleri içinde dilerseniz çocuk semazenler de görev almaktadırlar. Mudanya semazen ekibi üyeleri sizlere en güzel performanlarıyla güzel bir program yaşatacaklardır. Yeşil organizasyon olarak bu çok önemli gününüzde en iyi en kaliteli hizmeti vermek isteriz.
Sizleri ofsimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Mudanyada faaliyet gösteren islami düğün organizasyon firması olarak hizmet veren Yeşil Organizasyon firması alanında uzman semazen ve ilahi gruplarıyla hizmet vermektedir. Siz de bizimle tanışarak çok önemli organizasyonlarda büyük rahatlık yaşayarak işi bize bırakın.
Yeşil organizasyon semazen ekibi üyeleri sizlerin sünnet düğünü evlenme ramazan etkinlikleri gibi programlarınıza katılım ile renklendirmektedirler.

Organizasyon mu dediniz? 90 537 356 52 17

 

 

19Kas/18

İstanbul Semazen Grubu

İstanbul Semazen Grubu Düğünleriniz için semazen grubu organizasyonu yapmaktayız. 1-10 arasında semazen düğünlerinize manevi bir hava katsın. İstanbul semazen grubu düğünlerinize manevi bir hava katmaktadırlar. Hemen İstanbul İlahi ve Semazen grubuyla iletişime geçin ve düğününüze renk katın.

Yeşil Organizasyon İstanbul Semazen Grubu her türlü dini düğün ve törenlerinizde semazen ekibini gönderebilmektedir.

İstanbul Semazen Grubu Ekibi

Yeşil Organizasyon olarak İstanbul Semazen Grubunu düğün ve cemiyetlerinize ve çeşitli program ve etkinliklerinize tahsis ediyoruz. İstanbul Semazen grubu üyeleri 20-25 dakikalık sema gösterisi ile katılımcılara manevi bir hava yaşatmaktadırlar. İstanbul ‘da Semazen kiralama ya da İstanbul semazen fiyatları olarak yapılan aramalardan da göreceğiniz gibi en iyi fiyatı biz vermekteyiz.

İstanbul Semazen ekibi yeşil organizasyon bünyesinde faaliyet göstermektedir. İstanbul semazen grubunun programında güne ait özel semazen kıyafetiyle ve musiki eşliğinde sema gösterisiyle gayet güzel bir atmosferin yaşanmasını sağlamaktadırlar. Siz de her türlü dini organizasyon,islami düğün ,bebek mevlidi ,ramazan etkinliği gibi iftar programlarında semazenlerimizle güzel bir program gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul semazen grubu sünnet merasimlerinize renk katmaktadır. Semazenlerimiz İstanbul semazen grubuyla birlikte gerek CD ya da USB Bellekten fon müziği eşliğinde sema gösterisi yaptıkları gibi canlı müzik olarak da sema gösterileri yapmaktadırlar. İstanbul semazenlerinin Gösteri boyunca düğün ya da cemiyetinize katılanlara manevi bir duygu yaşatarak güne ait güzel bir hatıra ile anacakları gibi sizin de çok önemli bir gününüze renk katacaklar ve hatıranızda güzel bir yer edinmeleri sağlanacaklardır. İstanbul Semazen grubu üyeleri içinde dilerseniz çocuk semazenler de görev almaktadırlar. İstanbul semazen ekibi üyeleri sizlere en güzel performanlarıyla güzel bir program yaşatacaklardır. Yeşil organizasyon olarak bu çok önemli gününüzde en iyi en kaliteli hizmeti vermek isteriz.
Sizleri ofsimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.

İstanbulda faaliyet gösteren islami düğün organizasyon firması olarak hizmet veren Yeşil Organizasyon firması alanında uzman semazen ve ilahi gruplarıyla hizmet vermektedir. Siz de bizimle tanışarak çok önemli organizasyonlarda büyük rahatlık yaşayarak işi bize bırakın.
Yeşil organizasyon semazen ekibi üyeleri sizlerin sünnet düğünü evlenme ramazan etkinlikleri gibi programlarınıza katılım ile renklendirmektedirler.

Organizasyon mu dediniz? 90 537 356 52 17

18Kas/18

Gürsu Semazen Grubu

Gürsu Semazen Grubu Düğünleriniz için semazen grubu organizasyonu yapmaktayız. 1-10 arasında semazen düğünlerinize manevi bir hava katsın. Gürsu semazen grubu düğünlerinize manevi bir hava katmaktadırlar. Hemen Gürsu İlahi ve Semazen grubuyla iletişime geçin ve düğününüze renk katın.

Yeşil Organizasyon Gürsu Semazen Grubu her türlü dini düğün ve törenlerinizde semazen ekibini gönderebilmektedir.

Gürsu Semazen Grubu Ekibi

Yeşil Organizasyon olarak Gürsu Semazen Grubunu düğün ve cemiyetlerinize ve çeşitli program ve etkinliklerinize tahsis ediyoruz. Gürsu Semazen grubu üyeleri 20-25 dakikalık sema gösterisi ile katılımcılara manevi bir hava yaşatmaktadırlar. Gürsu ‘da Semazen kiralama ya da Gürsu semazen fiyatları olarak yapılan aramalardan da göreceğiniz gibi en iyi fiyatı biz vermekteyiz.

Gürsu Semazen ekibi yeşil organizasyon bünyesinde faaliyet göstermektedir. Gürsu semazen grubunun programında güne ait özel semazen kıyafetiyle ve musiki eşliğinde sema gösterisiyle gayet güzel bir atmosferin yaşanmasını sağlamaktadırlar. Siz de her türlü dini organizasyon,islami düğün ,bebek mevlidi ,ramazan etkinliği gibi iftar programlarında semazenlerimizle güzel bir program gerçekleştirebilirsiniz.

Gürsu semazen grubu sünnet merasimlerinize renk katmaktadır. Semazenlerimiz Gürsu semazen grubuyla birlikte gerek CD ya da USB Bellekten fon müziği eşliğinde sema gösterisi yaptıkları gibi canlı müzik olarak da sema gösterileri yapmaktadırlar. Gürsu semazenlerinin Gösteri boyunca düğün ya da cemiyetinize katılanlara manevi bir duygu yaşatarak güne ait güzel bir hatıra ile anacakları gibi sizin de çok önemli bir gününüze renk katacaklar ve hatıranızda güzel bir yer edinmeleri sağlanacaklardır. Gürsu Semazen grubu üyeleri içinde dilerseniz çocuk semazenler de görev almaktadırlar. Gürsu semazen ekibi üyeleri sizlere en güzel performanlarıyla güzel bir program yaşatacaklardır. Yeşil organizasyon olarak bu çok önemli gününüzde en iyi en kaliteli hizmeti vermek isteriz.
Sizleri ofsimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Gürsuda faaliyet gösteren islami düğün organizasyon firması olarak hizmet veren Yeşil Organizasyon firması alanında uzman semazen ve ilahi gruplarıyla hizmet vermektedir. Siz de bizimle tanışarak çok önemli organizasyonlarda büyük rahatlık yaşayarak işi bize bırakın.
Yeşil organizasyon semazen ekibi üyeleri sizlerin sünnet düğünü evlenme ramazan etkinlikleri gibi programlarınıza katılım ile renklendirmektedirler.

Organizasyon mu dediniz? 90 537 356 52 17

 

17Kas/18

Bilecik Semazen Grubu

Bilecik Semazen Grubu Düğünleriniz için semazen grubu organizasyonu yapmaktayız. 1-10 arasında semazen düğünlerinize manevi bir hava katsın. Bilecik semazen grubu düğünlerinize manevi bir hava katmaktadırlar. Hemen Bilecik İlahi ve Semazen grubuyla iletişime geçin ve düğününüze renk katın.

Yeşil Organizasyon Bilecik Semazen Grubu her türlü dini düğün ve törenlerinizde semazen ekibini gönderebilmektedir.

Bilecik Semazen Grubu Ekibi

Yeşil Organizasyon olarak Bilecik Semazen Grubunu düğün ve cemiyetlerinize ve çeşitli program ve etkinliklerinize tahsis ediyoruz. Bilecik Semazen grubu üyeleri 20-25 dakikalık sema gösterisi ile katılımcılara manevi bir hava yaşatmaktadırlar. Bilecik ‘da Semazen kiralama ya da Bilecik semazen fiyatları olarak yapılan aramalardan da göreceğiniz gibi en iyi fiyatı biz vermekteyiz.

Bilecik Semazen ekibi yeşil organizasyon bünyesinde faaliyet göstermektedir. Bilecik semazen grubunun programında güne ait özel semazen kıyafetiyle ve musiki eşliğinde sema gösterisiyle gayet güzel bir atmosferin yaşanmasını sağlamaktadırlar. Siz de her türlü dini organizasyon,islami düğün ,bebek mevlidi ,ramazan etkinliği gibi iftar programlarında semazenlerimizle güzel bir program gerçekleştirebilirsiniz.

Bilecik semazen grubu sünnet merasimlerinize renk katmaktadır. Semazenlerimiz Bilecik semazen grubuyla birlikte gerek CD ya da USB Bellekten fon müziği eşliğinde sema gösterisi yaptıkları gibi canlı müzik olarak da sema gösterileri yapmaktadırlar. Bilecik semazenlerinin Gösteri boyunca düğün ya da cemiyetinize katılanlara manevi bir duygu yaşatarak güne ait güzel bir hatıra ile anacakları gibi sizin de çok önemli bir gününüze renk katacaklar ve hatıranızda güzel bir yer edinmeleri sağlanacaklardır. Bilecik Semazen grubu üyeleri içinde dilerseniz çocuk semazenler de görev almaktadırlar. Bilecik semazen ekibi üyeleri sizlere en güzel performanlarıyla güzel bir program yaşatacaklardır. Yeşil organizasyon olarak bu çok önemli gününüzde en iyi en kaliteli hizmeti vermek isteriz.
Sizleri ofsimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Bilecikda faaliyet gösteren islami düğün organizasyon firması olarak hizmet veren Yeşil Organizasyon firması alanında uzman semazen ve ilahi gruplarıyla hizmet vermektedir. Siz de bizimle tanışarak çok önemli organizasyonlarda büyük rahatlık yaşayarak işi bize bırakın.
Yeşil organizasyon semazen ekibi üyeleri sizlerin sünnet düğünü evlenme ramazan etkinlikleri gibi programlarınıza katılım ile renklendirmektedirler.

Organizasyon mu dediniz?